12 421 22 74
Zadzwoń i umów się na wizytę:
Kraków, ul. Morawskiego 12/5U d-e

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Kraków

 

Profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 1:1. Certyfikat Secret Lashes

 

Rezultat przedłużania rzęs metodą 1:1 to olśniewający i bardzo naturalny wygląd. Ideą tej metody są bardzo estetyczne, podkreślające urodę oczu przez 24 godziny na dobę całkowicie naturalne, gęste i długie rzęsy. Oszczędzamy czas, rano budzimy się piękne, nie irytuje nas rozmazany tusz, a oczy wydają się większe, świeższe i jakby odmłodzone. Rzęsy są idealnie oddzielone jedna od drugiej, przedłużone włosek po włosku, a klej jest kompletnie niezauważalny, co daje magiczny efekt.

 

Przedłużanie rzęs Secret Lashes. Kraków

 

Pracujemy na produktach Secret Lashes, które gwarantują najwyższą jakość usług. Rzęsy są wykonane z jedwabiu z domieszką syntetyczną, co zapewnia trwałość i odpowiedni profil rzęsy.

 

Rzęsy posiadają różne długości, grubości jak i profile, które są indywidualnie dobierane do każdej Klientki. Są one odporne na łzy, pot, wodę czy ciepło, dlatego możesz z nimi pływać, ćwiczyć czy się opalać.

 

Przedłużanie rzęs Secret Lashes. Kraków

 

Rzęski są przyklejane pojedynczo do każdej naturalnej rzęsy. Zabieg zajmuje od 1,5 - 2,5 godzin w zależności od gęstości naturalnych rzęs. Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku około 6 tygodni, jednak należy pamiętać, że jest to czas obejmujący wypadnięcie ostatniej doklejonej rzęsy. Dlatego uzupełnienie powinno być wykonane co ok. 3 tygodnie.

 

Aplikacja jest w pełni bezpieczna i bezbolesna, ponieważ stosowany klej jest najwyższej jakości i nie pozostawia żadnych śladów oraz nie wpływa na stan powiek i rzęs.

 

Nie zwlekaj! Już dziś możesz zmienić swój wygląd i zachwycić uwodzicielskim spojrzeniem niejedną osobę.

 

Przedłużanie rzęs Secret Lashes. Kraków

 

Przedłużanie rzęs - cennik:

Polecamy w maju:

Karnet

Bon upominkowy - zrób miły prezent bliskiej osobie

Bon upominkowy w formie karnetu na zabieg może być bardzo oryginalnym pomysłem na prezent, jeśli chcesz sprawić ukochanej osobie miły prezent a nie masz pewności co najbardziej ucieszyłoby obdarowaną osobę.
Karnet uprawnia do skorzystania z dowolnego zabiegu w naszym salonie.

Więcej informacji »